Trainingen

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
IJVV JO10-5 17.45 - 18.45 Bertrik van Dieren, Wim Schutte
  • 3A
  • 3
  • -
IJVV JO8-2 18.00 - 19.00 Ferdinand van Sloten
  • 1B
  • 2
  • -
IJVV JO9-3 18.00 - 19.00 Niels Kuijer, Nathalie Last
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO9-4JM 18.00 - 19.00 William van Dijk
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO9-5JM 18.00 - 19.00 Koen Buikema
  • 1A
  • 2
  • -
IJVV JO10-3 18.00 - 19.00 Marco Bikker, Dries-Jan Ten Berge
  • 3A
  • 3
  • -
IJVV JO10-4 18.00 - 19.00 Pieter De Ridder, Paul Postuma
  • 3A
  • 3
  • -
IJVV JO11-3 18.00 - 19.00 Wilbert Tuinman, Marcel Sieben
  • Postuma A
  • 6
  • -
IJVV JO11-4 18.00 - 19.00 Bertrik van Dieren
  • Postuma B
  • 7
  • -
IJVV JO12-4 18.00 - 19.00 Jesse Westerink
  • Postuma A
  • 7
  • -
IJVV MO11-1 18.00 - 19.00 Corne Prins, Albert-Jan Meuleman
  • 3B
  • 9
  • -
IJVV JO12-3 19.00 - 20.00 Teun Jansen, Leon Faber
  • Postuma A
  • 3
  • -
IJVV JO13-3 19.00 - 20.00 Syl Goudbeek, Alinde Prins
  • 3B
  • 1
  • -
IJVV JO14-2 19.00 - 20.15 Kees Teunis, Martijn van der Wal
  • 2B
  • 6
  • -
IJVV JO14-3 19.00 - 20.15 Mohamed Sede
  • 2A
  • 7
  • -
IJVV MO13-1 19.00 - 20.15 Lotte van den Berg, Suzanne Toeter
  • 3B
  • 11
  • -
IJVV MO13-2 19.00 - 20.15 Lotte van den Berg, Suzanne Toeter, Iris van Ittersum
  • Postuma B
  • 11
  • -
IJVV MO15-1 19.00 - 20.15 Tamara Kampjes, Gabrielle van Dieren
  • 1A
  • 8
  • -
IJVV MO15-2 19.00 - 20.15 Tijs van den Berg, Ilone Rotman
  • 1A
  • 9
  • -
IJVV MO17-1 19.00 - 20.15 Jan van den Berg, Marc Junte, Anniek Flier
  • 1B
  • 10
  • -
IJVV MO17-2d 19.00 - 20.15 Dick vd Meulen, Rasoul Javanbakht
  • 3A
  • 12
  • -
IJVV VR1 20.00 - 21.30 Jan Okke Koers
  • 2
  • 10
  • -
IJVV VR2 20.00 - 21.30 Ron Stolp
  • Lidl
  • 8
  • -
IJVV JO19-3 20.15 - 21.30
  • 2A
  • 3
  • -
IJVV 3 20.15 - 21.45
  • 3
  • In wisseling op kunstgras samen met 3,4,5,7
IJVV 4 20.15 - 21.45
  • 1
  • In wisseling op kunstgras samen met 3,4,5,7
IJVV 5 20.15 - 21.45
  • 5
  • 3
  • In wisseling op kunstgras samen met 3,4,5,7
IJVV 7 20.15 - 21.45
  • 3
  • In wisseling op kunstgras samen met 3,4,5,7
IJVV 8 20.15 - 21.45
  • 3
  • -
IJVV JO19-2 20.15 - 21.45 Lars Bosman
  • 3A
  • 3
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
IJVV JO13-1 17.45 - 19.15 Brian Wolfsen, Hielke Spronk, Dani Frans
  • 3B
  • 8
  • -
IJVV JO8-1 18.00 - 19.00 René Witteveen, Finn van Rooden, Almer van Dijk
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO8-3JM 18.00 - 19.00
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO9-1 18.00 - 19.00 Jan Kattenberg, Johan Wienen
  • 1A
  • 2
  • -
IJVV JO9-2 18.00 - 19.00 Wim Slendebroek, Eimbert Last
  • 1A
  • 3
  • -
IJVV JO10-1 18.00 - 19.00 Jørgen Ludeking, Jeroen Wezenberg
  • 1B
  • 6
  • -
IJVV JO10-2 18.00 - 19.00 Jeroen Hofstede
  • 1B
  • 7
  • -
IJVV JO11-1 18.00 - 19.00 Elco Winter, Sebastien van der Kolk
  • 3A
  • 11
  • -
IJVV JO11-1 18.00 - 19.00 Elco Winter, Sebastien van der Kolk
  • 3A
  • 11
  • -
IJVV JO11-2 18.00 - 19.00
  • 3A
  • 12
  • -
IJVV JO12-2 18.00 - 19.00 Gerben de Groot
  • Postuma B
  • 10
  • -
IJVV JO12-1JM 18.15 - 19.15 Jos Bartelink
  • Postuma B
  • 9
  • -
IJVV JO13-2 19.00 - 20.15 Ruben Westendorp, Julian van den Berg
  • Postuma B
  • 11
  • -
IJVV JO14-1 19.00 - 20.15 Tijmen Vrijbloed, Bernard Vrijbloed
  • 3A
  • 2
  • -
IJVV JO15-1JM 19.00 - 20.15 Kevin Klunder, Leon Faber
  • 1A
  • 3
  • -
IJVV JO15-2 19.00 - 20.15 Harmen Klooster, Martijn Bruins
  • 2A
  • 10
  • -
IJVV JO17-1 19.00 - 20.15 Ibrahim Tuncer, Joffrey Ruiter
  • 1A
  • 8
  • -
IJVV JO17-2 19.00 - 20.15 Nick Goosen, Michel Goosen
  • 3B
  • 2
  • -
IJVV JO17-4 19.00 - 20.15 Arjan van Keulen, Albert Potkamp
  • 2B
  • 3
  • -
IJVV JO17-3 19.15 - 20.30 Arjan Stam
  • Postuma A
  • 1
  • -
IJVV 10 20.15 - 21.30
  • 3
  • -
IJVV O23-1 20.15 - 21.30 Sven Esther
  • 3B
  • 8
  • -
IJVV 1 20.15 - 21.45 Emiel Diender
  • 1
  • 4
  • -
IJVV 2 20.15 - 21.45 Rob Kabboord
  • 1A
  • 5
  • -
IJVV JO19-1 20.15 - 21.45 Gerrit Bien, Diego van der Weerd
  • 1B
  • 6
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
IJVV JO8-2 18.00 - 19.00 Ferdinand van Sloten
  • 1B
  • 2
  • -
IJVV JO9-3 18.00 - 19.00 Niels Kuijer, Nathalie Last
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO9-4JM 18.00 - 19.00 William van Dijk
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO9-5JM 18.00 - 19.00 Koen Buikema
  • 1A
  • 2
  • -
IJVV JO10-3 18.00 - 19.00 Marco Bikker, Dries-Jan Ten Berge
  • 3A
  • 3
  • Geert
IJVV JO10-4 18.00 - 19.00 Pieter De Ridder, Paul Postuma
  • 3A
  • 3
  • -
IJVV JO10-5 18.00 - 19.00 Bertrik van Dieren, Wim Schutte
  • 3A
  • 3
  • -
IJVV JO11-3 18.00 - 19.00 Wilbert Tuinman, Marcel Sieben
  • Postuma A
  • 6
  • -
IJVV JO11-4 18.00 - 19.00 Bertrik van Dieren
  • Postuma B
  • 7
  • -
IJVV JO12-4 18.00 - 19.00 Jesse Westerink
  • Postuma A
  • 7
  • -
IJVV MO11-1 18.00 - 19.00 Corne Prins, Albert-Jan Meuleman
  • 3B
  • 9
  • -
IJVV JO12-3 19.00 - 20.00 Teun Jansen, Leon Faber
  • Postuma A
  • 3
  • -
IJVV JO13-3 19.00 - 20.00 Syl Goudbeek, Alinde Prins
  • 2A
  • 1
  • -
IJVV JO14-2 19.00 - 20.15 Kees Teunis, Martijn van der Wal
  • 3A
  • 6
  • -
IJVV JO14-3 19.00 - 20.15 Mohamed Sede
  • 3A
  • 7
  • -
IJVV JO17-2 19.00 - 20.15 Nick Goosen, Michel Goosen
  • 3B
  • 2
  • -
IJVV MO13-1 19.00 - 20.15 Lotte van den Berg, Suzanne Toeter
  • 2B
  • 11
  • -
IJVV MO15-1 19.00 - 20.15 Tamara Kampjes, Gabrielle van Dieren
  • 1A
  • 8
  • -
IJVV MO15-2 19.00 - 20.15 Tijs van den Berg, Ilone Rotman
  • 1A
  • 9
  • -
IJVV MO17-1 19.00 - 20.15 Jan van den Berg, Marc Junte, Anniek Flier
  • 1B
  • 10
  • -
IJVV MO17-2d 19.00 - 20.15 Dick vd Meulen, Rasoul Javanbakht
  • 3B
  • 12
  • -
IJVV MO13-2 19.05 - 20.15 Lotte van den Berg, Suzanne Toeter, Iris van Ittersum
  • Postuma B
  • 11
  • -
IJVV VR1 20.00 - 21.30 Jan Okke Koers
  • 2
  • 10
  • -
IJVV VR2 20.00 - 21.30 Ron Stolp
  • 8
  • -
IJVV JO19-3 20.15 - 21.30 John v.d. Kolk
  • 3B
  • 3
  • -
IJVV JO19-2 20.15 - 21.45 Lars Bosman
  • Postuma Arena
  • 2
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
IJVV JO13-1 17.45 - 19.15 Brian Wolfsen, Hielke Spronk, Dani Frans
  • 3B
  • 8
  • -
IJVV JO8-1 18.00 - 19.00 René Witteveen, Finn van Rooden, Almer van Dijk
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO8-3JM 18.00 - 19.00
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO9-1 18.00 - 19.00 Jan Kattenberg, Johan Wienen
  • 1A
  • 2
  • -
IJVV JO9-2 18.00 - 19.00 Wim Slendebroek, Eimbert Last
  • 1A
  • 3
  • -
IJVV JO10-1 18.00 - 19.00 Jørgen Ludeking, Jeroen Wezenberg
  • 1B
  • 6
  • -
IJVV JO10-2 18.00 - 19.00 Jeroen Hofstede
  • 1B
  • 7
  • -
IJVV JO11-1 18.00 - 19.00 Elco Winter, Sebastien van der Kolk
  • 3A
  • 11
  • -
IJVV JO11-1 18.00 - 19.00 Elco Winter, Sebastien van der Kolk
  • 3A
  • 11
  • -
IJVV JO11-2 18.00 - 19.00
  • 3A
  • 12
  • -
IJVV JO12-2 18.00 - 19.00 Gerben de Groot
  • Postuma A
  • 10
  • -
IJVV JO12-1JM 18.15 - 19.15 Jos Bartelink
  • Postuma B
  • 9
  • -
IJVV JO13-2 19.00 - 20.15 Ruben Westendorp, Julian van den Berg
  • 2B
  • 11
  • -
IJVV JO14-1 19.00 - 20.15 Tijmen Vrijbloed, Bernard Vrijbloed
  • 1B
  • 2
  • -
IJVV JO15-1JM 19.00 - 20.15 Kevin Klunder, Leon Faber
  • 1A
  • 3
  • -
IJVV JO15-2 19.00 - 20.15 Harmen Klooster, Martijn Bruins
  • Postuma A
  • 10
  • -
IJVV JO17-1 19.00 - 20.15 Ibrahim Tuncer, Joffrey Ruiter
  • 3A
  • 8
  • -
IJVV JO17-4 19.15 - 20.15 Arjan van Keulen, Albert Potkamp
  • Postuma B
  • -
IJVV JO17-3 19.30 - 20.45 Arjan Stam
  • 2A
  • 1
  • -
IJVV 9 20.15 - 21.30
  • 1
  • -
IJVV JO19-1 20.15 - 21.30 Gerrit Bien, Diego van der Weerd
  • 1B
  • 6
  • -
IJVV O23-1 20.15 - 21.30 Sven Esther
  • 3B
  • 8
  • -
IJVV 1 20.15 - 21.45 Emiel Diender
  • 1
  • 4
  • -
IJVV 2 20.15 - 21.45 Rob Kabboord
  • 3
  • 5
  • -
IJVV 6 20.30 - 21.30
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!