Cookie beleid IJVV

De website van IJVV is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
IJVV JO8-2 18.00 - 19.00 Darko van Pijkeren
  • 1A
  • 2
  • -
IJVV JO8-3JM 18.00 - 19.00 Wim Slendebroek, Henk Schreuder
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO8-4JM 18.00 - 19.00 Michiel van Vuuren, Gerwin Lagerweij
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO8-5JM 18.00 - 19.00 Martijn de Raad
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO9-2 18.00 - 19.00 Ferdinand van Sloten
  • 1B
  • 2
  • -
IJVV JO9-4JM 18.00 - 19.00 Elbert Kragt, Dedde De Vries, Harold Krikke
  • 1B
  • 2
  • -
IJVV JO9-5JM 18.00 - 19.00 Alex van den Hoorn, Teunis Vaandering
  • 1B
  • 2
  • -
IJVV JO10-4JM 18.00 - 19.00 William van Dijk
  • 3A
  • 6
  • -
IJVV JO10-5 18.00 - 19.00 Marcel Sieben, Mandy Sieben
  • 3A
  • 6
  • -
IJVV JO10-6JM 18.00 - 19.00 Koen Buikema, Sem Verweij
  • 3B
  • 7
  • -
IJVV JO11-3 18.00 - 19.00 Gustaaf Bos, Dries-Jan Ten Berge, Marco Bikker
  • 2A
  • 3
  • -
IJVV JO12-3 18.00 - 19.00 Amira Plender
  • 3B
  • 7
  • -
IJVV JO12-4 18.00 - 19.00 Wilco Visscher
  • Postuma A
  • 3
  • -
IJVV MO11-1 18.00 - 19.00 Sanne Kamphof, Sanne Brink
  • Postuma B
  • 9
  • -
IJVV JO11-4 19.00 - 20.00 Bas Zwakenberg, Arnold Mulder
  • Postuma A
  • 2
  • -
IJVV JO13-3 19.00 - 20.15 Arjan De Groot
  • 3B
  • 1
  • -
IJVV JO14-2 19.00 - 20.15 Julian van den Berg, Jasper Westendorp
  • 2B
  • 6
  • -
IJVV JO14-3 19.00 - 20.15 Arjan Rook
  • 2A
  • 7
  • -
IJVV MO13-1 19.00 - 20.15 Corne Prins
  • 3B
  • 11
  • -
IJVV MO13-2 19.00 - 20.15 Demi Holtland, Tycho Holtland
  • Postuma B
  • 11
  • -
IJVV MO15-1 19.00 - 20.15 Lotte van den Berg, Suzanne Toeter, Iris van Ittersum
  • 1A
  • 8
  • -
IJVV MO15-2 19.00 - 20.15 Alinde Prins, Syl Goudbeek
  • 1A
  • 8
  • -
IJVV MO17-1 19.00 - 20.15 Jan van den Berg, Marc Junte, Danaé Vahl
  • 1B
  • 10
  • -
IJVV MO17-2d 19.00 - 20.15 Bianca Diender
  • 3A
  • 9
  • -
IJVV MO17-3 20.00 - 21.15 Franc Meijer, Wessel Nies
  • Postuma A
  • 11
  • -
IJVV VR3 20.00 - 21.30
  • 1B
  • 9
  • -
IJVV JO17-2 20.15 - 21.30 Klaas v.d. Hoek
  • 2A
  • 2
  • -
IJVV VR1 20.15 - 21.30 Wiebren de Jong, Marissa de Kleine
  • 1A
  • 10
  • -
IJVV VR2 20.15 - 21.30 Sanne Rorije
  • 1B
  • 8
  • -
IJVV 4 20.15 - 21.45
  • 3A
  • 1
  • In wisseling op kunstgras samen met 3,4,5,7
IJVV 7 20.15 - 21.45
  • 3B
  • 6
  • In wisseling op kunstgras samen met 3,4,5,7
IJVV 8 20.15 - 21.45
  • 3B
  • 7
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
IJVV JO13-1JM 17.45 - 19.15 Brian Wolfsen
  • 3B
  • 9
  • -
IJVV JO8-1 18.00 - 19.00 Corne van der Weide, Luc Kuijper, Jordy Edink
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO9-1 18.00 - 19.00 René Witteveen, Almer van Dijk, Finn van Rooden
  • 1A
  • 2
  • -
IJVV JO9-3JM 18.00 - 19.00 Alexander Zwanepol
  • 1A
  • 2
  • -
IJVV JO10-1 18.00 - 19.00 Hielke Spronk, Jordy Rigterink
  • 1B
  • 7
  • -
IJVV JO10-2 18.00 - 19.00 Eimbert Last, Johan Wienen
  • 1B
  • 7
  • -
IJVV JO10-3 18.00 - 19.00 Andre Westendorp
  • 1B
  • 7
  • -
IJVV JO11-1 18.00 - 19.00 Elco Winter, Sebastien van der Kolk
  • 3A
  • 11
  • -
IJVV JO11-1 18.00 - 19.00 Jørgen Ludeking, Jeroen Wezenberg
  • 3A
  • 8
  • -
IJVV JO11-2 18.00 - 19.00 Jeroen Hofstede
  • 3A
  • 8
  • -
IJVV JO11-5 18.00 - 19.00 Fokke van der Velde
  • 2B
  • 3
  • Veld 3B
IJVV JO12-1 18.00 - 19.00 Sebastien van der Kolk, Mano Dokter
  • Postuma A
  • 11
  • -
IJVV JO12-2 18.00 - 19.00 Jos Hinderks, Roël Steen Redeker
  • 2A
  • 10
  • -
IJVV JO12-5 18.00 - 19.00 Fokke van der Velde
  • 2B
  • 3
  • -
IJVV JO13-2 18.00 - 19.15 Teun Jansen
  • Postuma B
  • 6
  • -
IJVV JO14-1 19.00 - 20.15 Tijmen Vrijbloed, Bernard Vrijbloed
  • 3A
  • 2
  • -
IJVV JO15-1 19.00 - 20.15 Olivier Meijer, Jeroen Rill
  • 1A
  • 3
  • -
IJVV JO15-2 19.00 - 20.15 Jan van der Weide
  • 2A
  • 10
  • -
IJVV JO15-3 19.00 - 20.15 Kees Teunis, Martijn van der Wal
  • 2B
  • 7
  • -
IJVV JO17-1 19.00 - 20.15 Kevin Klunder, Nick Goosen
  • 1B
  • 8
  • -
IJVV JO17-3 19.00 - 20.15 Arjan van Keulen, Albert Potkamp
  • Postuma A
  • 1
  • -
IJVV JO17-4 19.00 - 20.15 Jan van der Weide
  • 2A
  • 10
  • -
IJVV JO19-2 19.00 - 20.15 Michiel van der Linden, Gerben De Boer
  • 3B
  • 9
  • -
IJVV 6 20.15 - 21.30
  • Postuma B
  • 7
  • -
IJVV 9 20.15 - 21.30 Robin van den Berg, Richard Ruiter
  • Lidl
  • 6
  • -
IJVV 10 20.15 - 21.30
  • 3
  • -
IJVV JO19-3 20.15 - 21.30 Jordy Ohms
  • Postuma A
  • 9
  • -
IJVV JO19-4 20.15 - 21.30 Brenn Kalter, Stephan Bouma
  • 3B
  • 2
  • -
IJVV 1 20.15 - 21.45 Erwin Brem, Ibrahim Tuncer
  • 1
  • 4
  • -
IJVV 2 20.15 - 21.45 Hans Roeland
  • 3A
  • 5
  • -
IJVV 3 20.15 - 21.45 Marten Vrijbloed, Sander de Geus
  • 3B
  • 8
  • -
IJVV JO19-1 20.15 - 21.45 Gerrit Bien, Diego van der Weerd
  • 1B
  • 3
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
IJVV JO8-2 18.00 - 19.00 Darko van Pijkeren
  • 1A
  • 3
  • -
IJVV JO8-3JM 18.00 - 19.00 Wim Slendebroek, Henk Schreuder
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO8-4JM 18.00 - 19.00 Michiel van Vuuren, Gerwin Lagerweij
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO8-5JM 18.00 - 19.00 Martijn de Raad
  • 1A
  • 1
  • -
IJVV JO9-2 18.00 - 19.00 Ferdinand van Sloten
  • 1B
  • 2
  • -
IJVV JO9-4JM 18.00 - 19.00 Elbert Kragt, Dedde De Vries, Harold Krikke
  • 1B
  • 2
  • -
IJVV JO9-5JM 18.00 - 19.00 Alex van den Hoorn, Teunis Vaandering
  • 1B
  • 2
  • -
IJVV JO10-4JM 18.00 - 19.00 William van Dijk
  • 3A
  • 6
  • -
IJVV JO10-5 18.00 - 19.00 Marcel Sieben, Mandy Sieben
  • 3A
  • 6
  • -
IJVV JO10-6JM 18.00 - 19.00 Koen Buikema, Sem Verweij
  • 2B
  • 7
  • -
IJVV JO11-3 18.00 - 19.00 Gustaaf Bos, Dries-Jan Ten Berge, Marco Bikker
  • Postuma A
  • 3
  • -
IJVV JO11-5 18.00 - 19.00 Angelique IJspeert
  • 3B
  • 3
  • -
IJVV JO12-3 18.00 - 19.00 Amira Plender
  • 3B
  • 7
  • -
IJVV JO12-4 18.00 - 19.00 Wilco Visscher
  • 2A
  • 3
  • -
IJVV JO12-5 18.00 - 19.00 Angelique IJspeert
  • 3B
  • 3
  • -
IJVV MO11-1 18.00 - 19.00 Sanne Kamphof, Sanne Brink
  • Postuma B
  • 9
  • -
IJVV JO11-4 19.00 - 20.00 Bas Zwakenberg, Arnold Mulder
  • Postuma A
  • 2
  • -
IJVV JO13-3 19.00 - 20.15 Arjan De Groot
  • 2A
  • 1
  • -
IJVV JO14-2 19.00 - 20.15 Julian van den Berg, Jasper Westendorp
  • 3A
  • 6
  • -
IJVV JO14-3 19.00 - 20.15 Arjan Rook
  • 3A
  • 7
  • -
IJVV MO13-1 19.00 - 20.15 Corne Prins
  • 2B
  • 11
  • -
IJVV MO13-2 19.00 - 20.15 Demi Holtland, Tycho Holtland
  • Postuma B
  • 11
  • -
IJVV MO15-1 19.00 - 20.15 Lotte van den Berg, Suzanne Toeter, Iris van Ittersum
  • 1A
  • 8
  • -
IJVV MO15-2 19.00 - 20.15 Alinde Prins, Syl Goudbeek
  • 1A
  • 8
  • -
IJVV MO17-1 19.00 - 20.15 Jan van den Berg, Marc Junte, Danaé Vahl
  • 1B
  • 10
  • -
IJVV MO17-2d 19.00 - 20.15 Bianca Diender
  • 3B
  • 9
  • -
IJVV MO17-3 20.00 - 21.15 Franc Meijer, Wessel Nies
  • Postuma A
  • 11
  • -
IJVV JO17-2 20.15 - 21.30 Klaas v.d. Hoek
  • 3B
  • 2
  • -
IJVV JO17-3 20.15 - 21.30 Arjan van Keulen, Albert Potkamp
  • 3B
  • 3
  • -
IJVV VR1 20.15 - 21.30 Wiebren de Jong, Marissa de Kleine
  • 1A
  • 10
  • -
IJVV VR2 20.15 - 21.30 Sanne Rorije
  • 1B
  • 8
  • -
IJVV VR3 20.15 - 21.30
  • 1B
  • 9
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
IJVV JO13-1JM 17.45 - 19.15 Brian Wolfsen, Dani Frans
  • 3B
  • 9
  • -
IJVV JO8-1 18.00 - 19.00 Corne van der Weide, Luc Kuijper, Jordy Edink
  • 1A
  • 3
  • -
IJVV JO9-1 18.00 - 19.00 René Witteveen, Almer van Dijk, Finn van Rooden
  • 1A
  • 2
  • -
IJVV JO9-3JM 18.00 - 19.00 Alexander Zwanepol
  • 1A
  • 2
  • -
IJVV JO10-1 18.00 - 19.00 Hielke Spronk, Jordy Rigterink
  • 1B
  • 7
  • -
IJVV JO10-2 18.00 - 19.00 Eimbert Last, Johan Wienen
  • 1B
  • 7
  • -
IJVV JO10-3 18.00 - 19.00 Andre Westendorp
  • 1B
  • 7
  • -
IJVV JO11-1 18.00 - 19.00 Elco Winter, Sebastien van der Kolk
  • 3A
  • 11
  • -
IJVV JO11-1 18.00 - 19.00 Jørgen Ludeking, Jeroen Wezenberg
  • 3A
  • 8
  • -
IJVV JO11-2 18.00 - 19.00 Jeroen Hofstede
  • 3A
  • 8
  • -
IJVV JO12-1 18.00 - 19.00 Sebastien van der Kolk, Mano Dokter
  • Postuma B
  • 11
  • -
IJVV JO12-2 18.00 - 19.00 Jos Hinderks, Roël Steen Redeker
  • Postuma A
  • 10
  • -
IJVV JO13-2 18.00 - 19.15 Teun Jansen
  • 2B
  • 6
  • -
IJVV JO14-1 19.00 - 20.15 Tijmen Vrijbloed, Bernard Vrijbloed
  • 1B
  • 2
  • -
IJVV JO15-1 19.00 - 20.15 Olivier Meijer, Jeroen Rill
  • 1A
  • 3
  • -
IJVV JO15-2 19.00 - 20.15 Jan van der Weide
  • Postuma A
  • 10
  • -
IJVV JO15-3 19.00 - 20.15 Kees Teunis, Martijn van der Wal
  • Postuma B
  • 7
  • -
IJVV JO17-1 19.00 - 20.15 Kevin Klunder, Nick Goosen
  • 3A
  • 8
  • -
IJVV JO17-4 19.00 - 20.15 Jan van der Weide
  • Postuma A
  • 10
  • -
IJVV JO19-2 19.00 - 20.15 Michiel van der Linden, Gerben De Boer
  • 3B
  • 9
  • -
IJVV JO19-1 20.15 - 21.30 Gerrit Bien, Diego van der Weerd
  • 1B
  • 3
  • -
IJVV JO19-3 20.15 - 21.30 Jordy Ohms
  • 3B
  • 9
  • -
IJVV JO19-4 20.15 - 21.30 Bert Beks, Michael Oostbeek
  • Lidl
  • 2
  • -
IJVV 1 20.15 - 21.45 Erwin Brem, Ibrahim Tuncer
  • 1
  • 4
  • -
IJVV 2 20.15 - 21.45 Hans Roeland
  • 3
  • 5
  • -
IJVV 3 20.15 - 21.45 Marten Vrijbloed, Sander de Geus
  • 3B
  • 8
  • -
IJVV 5 20.15 - 21.45
  • Postuma Arena
  • 10
  • -
IJVV 11 20.15 - 21.45
  • Postuma B
  • 11
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!